Алла Безрученко подякувала за підтримку читачам “Місцевих медіа” та всім небайдужим людям: кошти та добрі слова допоможуть Артемові пройти реабілітацію

Алла Безрученко подякувала за підтримку читачам “Місцевих медіа” та всім небайдужим людям: кошти та добрі слова допоможуть Артемові пройти реабілітацію
В вересні «Місцеві медіа» писали про Артема Олександренка, який отримав серйозні травми після падіння з велосипеда в Розльотах tinyurl.com/2m4t45z3.
Завдяки невтомним зусиллям медиків, а також підтримці небайдужих людей, Артема вдалося врятувати.
Вчора журналістка «Місцевих медіа» відвідала Артема та його бабусю Аллу Василівну Безрученко. Пані Алла для Артема – мама.
Зустрілися, знову витирає сльози, каже: «Ну хіба можна це забути? Досі для мене не вкладається в голові, як Артемчик розбився. Я щиро дякую людям, хто допоміг фінансово і підтримав у цей складний час. Кожен внесок та слово підтримки надали сили боротися далі.
Синочок мій їздить в школу (школа далеко, в Крисках), тому інколи й пропускає заняття. Але старається. І все в нього вийде. Але поки що важкувато, болить йому, коли волоссячко треба вимити, коли підстригтися.
Реабілітаційний процес потребує часу, тому їхати в лікарню в Чернігів нам в грудні, перед Новим роком. Тоді вже й захист на голову, дай Боже, вдасться зробити.
Дякую вам, добрі люди!»
Катерина База, «Місцеві медіа»