Алкорекорд у Авдіївці: водій без прав на кермування випив спиртного у 18 разів більше за допустиму норму

Алкорекорд у Авдіївці: водій без прав на кермування випив спиртного у 18 разів більше за допустиму норму
19 жовтня до поліції надійшов виклик від жителів Авдіївки, які повідомили, що по селу їздить автомобіль ВАЗ, створюючи небезпечні ситуації на дорозі. Вони запідозрили, що водій може бути п’яним.
Про це повідомляє поліція Чернігівщини.
Поліцейські зупинили автомобіль та побачили, що 38-річний водій дійсно має ознаки алкогольного сп’яніння. На місці йому провели тест, який показав рівень алкоголю 3,56 проміле — це майже у 18 разів більше за норму.
Крім того, водій не мав водійського посвідчення.
Катерина База, «Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...